AGRO Tiuningas

Agro čiptiuningas – tai agro technikos variklio valdymo bloko (ECU) programinės įrangos modifikavimas siekiant padidinti variklio galią. Kad būtų padidintas sukimo momentas esant žemiems sūkiams, taip agro technikai yra suteikiama daugiau galios tempti padargus, pvz vietoj 5 noragų traktorius gali tempti 8 noragus, taip grečiau suardamas tą patį žemės plotą. Arba turėdamas traktorius, arba kombainas daugiau galios, gali važiuoti šiek tiek greičiau, taip gali padaryti daugiau darbo per tą patį darbo laiką.
Šiuolaikiniai turbo dyzeliniai ir turbo benzininiai varikliai suprojektuoti taip, kad modifiluojant gamintojo programinę įrangą, galima pakelti variklio galią iki 20-30%.
Dauguma automobilių, komercinio transporto, bei sunkiosios technikos – sunkvežimių, žemės ūkio, kelių tiesimo, miško technikos varikliai suprojektuoti taip, kad variklių mechaninė dalis yra identiška, skiriasi, tik variklio valdymo bloko (ECU) programinė įranga. Dėl to saugiai galima pakelti iki 30% variklio galios, neįtakojat važiuoklės, sankabos, stabdžių eksploatacinėms savybėms.
Atlikus automobilio chip tiuningą, automobiliui sukeliama ne tik galia, bet ir padidinamas sukimo momentas, kas pagerina automobilio dinamiką, kas įtakoja ir kuro sąnaudas, važiuojant įprastu rėžimu.
Chip tiuningas priklausomai nuo variklio valdymo bloko modifikacijos gali būti atliekamas nuskaitant ir įrašant programinę įrangą per OBD2 diagnostinę jungtį, jei per diagnostinę jungtį neišeina, tada išėmus valdymo bloką jungiantis tiesiai prie ECU kontaktų, arba atidarius valdymo bloką prisijungiant prie BDM (Background debug mode) jungties. Chip tiuningo kitas pavadinimas – agro tiuningas.

AGRO ECO TIUNINGAS

Gamintojas Modelis Tipas Var. gamintojas AG AG ++ Nm Nm ++
Pasirinkite mažiausiai 1 filtravimo parametrą

Palikite savo kontaktus ir mes su Jumis susisieksime.

    Jūsų vardas

    Jūsų el. pašto adresas

    Jūsų žinutė