ADBLUE SRC SISTEMOS REZERVINIS IŠJUNGIMAS

Adblue sistemaAdblue – tai karbamido tirpalas skirtas neutralizuoti kenksmingas daleles susidariusias degalų degimo procese. Adblue skystis yra naudojamas sunkvežimiuose ir lengvuose automobiliuose, atitinkančius Euro – 4 ir Euro – 5 standartus, kuriuose yra sumontuota ekologinės SCR (angl. Selective Catalytic Reduction) – selektyvinė išmetamųjų dujų valymo sistemos, naudojančios katalizatorius.
Šią sistemą sudaro Adblue sistemos valdymo blokas, NOX sensoriai, katalizatorius, dozatorius, purkštukas ir AdBlueskysčio bakas. Išmetamosios dujos yra nukreipiamos į selektyvųjį katalizatorių. Tuo pačiu metu į katalizatorių yra purškiamas AdBluetirpalas. Cheminės reakcijos metu azoto oksidų (NOx) dujos bei kietosios dalelės yra suskaidomos į visiškai nekenksmingas medžiagas – vandens garus (H2O) ir azotą (N2).
Kadangi tai pakankamai naujos sistemos, tad jos dažnai turi techninių trūkumų. Dažniausiai pasitaikantys gedimai, tai NOx sensorių gedimai, purkštukų, bei Adblue skysčio siurblio gedimai.
Atsiradus gedimams sunkvežimiui įsijungia servisinis rėžimas, yra apribojama variklio galia, 3-5ltr/100km. išauga kuro sąnaudos. Jai sunkvežimis randasi užsienyje, transporto įmonėms atsiranda daug problemų, nes sistemos remontas užsienyje yra labai brangus.

Adblue sistemos NOX emuliatoriusMes turime išeitį – tai Adblue emuliatorius, kuris gali būti sumontuotas, kaip rezervinis Adblue SRC sistemos įrenginys, kuris būtų įjungiamas sugedus sistemai, tol kol sunkvežimis gryžtų į bazę. Šis įrenginys emuliuoja visas Adblue SRC sistemas:

  • Adblue sistemą, temperatūrą, adblue skysčio lygį,
  • Adblue NOX sensorius,
  • Adblue siurblį,
  • Adblue slėgio daviklius.

Mūsų emuliatorių nereikia prieš tai “apmokyti” nuo veikiančios sistemos, juos galima montuoti į Adblue SRC sistemos gedimų turintį sunkvežimį.

Adblue SRC sistemos + NOX sensorių emuliatorius veikia su šiais sunkvežimiais:

DAF sunkvežimiais,
Volvo sunkvežimiais,
Scania sunkvežimiais,
Mercedes Benz sunkvežimiais,
Renault sunkvežimiais,
MAN sunkvežimiais,
IVECO sunkvežimiais.


Palikite savo kontaktus ir mes su Jumis susisieksime.

    Jūsų vardas

    Jūsų el. pašto adresas

    Jūsų žinutė